845 Obserwatorzy
34 Obserwuję
bierzanka

Book-love

Bo miłość do książek nie ma granic ;)

Teraz czytam

Porzucone królestwo
Feliks W. Kres
Bar dla potępionych
Kealan Patrick Burke, Grzegorz Komerski

Giveaway od Bookrage!

Demon ruchu i inne opowiadania - Grabiński Stefan

Fani Grabińskiego - do komputerów! Bookrage udostępniło dwa zbiorki opowiadań polskiego mistrza horroru zupełnie za darmo. Do tego można pobrać kryminał Aleksandra Błązejowskiego również za free.

 

Tutaj strona pobierania: http://bookrage.org/giveaway

 

A tutaj mail od Bookrage zdradzający tę wspaniałą informację :)

 

Dobre wiadomości lubią chodzić parami!

 

Pierwszą dobrą wiadomością jest specjalny pakiet "Giveaway", za który nie trzeba nic płacić. Zawiera on książki dostępne zupełnie za darmo (z domeny publicznej), które co prawda były w naszych poprzednich pakietach, ale nie wszyscy te pakiety kupili.

http://bookrage.org/giveaway

 

Zapraszamy pod powyższy adres, gdzie aktualnie możecie ściągnąć dwa zbiory opowiadań Stefana Grabińskiego (zwanego "polskim Lovecraftem") oraz powieść "Czerwony Błazen", przedwojenny kryminał Aleksandra Błażejowskiego.

 

Już za tydzień, w poniedziałek 10. lutego (ale jest to informacja którą się dzielimy wyłącznie z Wami, zapisanymi na newsletter!),startuje nowy pakiet BookRage, pierwszy w nowym roku 2014. Będzie zawierał siedem naprawdę rewelacyjnych książek (z perspektywą rozszerzenia o kolejne w ramach celów sprzedażowych). Jak zwykle nie zdradzamy jakie pozycje będzie zawierał, ale jeśli lubicie Feliksa W. Kresa lub Krzysztofa Borunia to będziecie zadowoleni.

 

No dobra, możemy zdradzić że będzie na pewno zawierał jedną, zapowiadaną od jakiegoś czasu książkę: "Sherlock Holmes. Apokryfy.", czyli wydany po raz pierwszy po polsku (!) i dostępny tylko w BookRage zbiór późnych opowiadań Arthura Conana Doyle'a, przetłumaczony przez Marcelego Szpaka.

 

To będzie udany poniedziałek!